Vaše cesta k vlastnímu bydlení začíná u Investownu

Příliš mnoho z nás si nemůže dovolit vlastní bydlení, proto jsme se v Investownu rozhodli spustit nový koncept, který je momentálně v testovací fázi a který umožní každému bydlet ve vlastním. Připojte se k více než 500 zájemcům, kteří se přihlásili na čekací seznam a buďte mezi prvními, kteří získají přístup k vlastnímu bydlení.

Naše mise

Zpřístupňujeme vlastní bydlení pro každého

Většina z nás si nemůže dovolit koupit vlastní nemovitost kvůli vysokým cenám, stagnujícím mzdám a dalším faktorům, které nám znepříjemňují život. Mise Investown zní jednoduše - změnit status quo a vyrovnat podmínky.

Jak to funguje

Vlastní bydlení s Investownem

Za pomocí naší platformy přinášíme do České republiky poprvé ověřený koncept ze zahraničí. Nájemcům umožníme šetřit na koupi bytu přímo počas období pronájmu. Byt za vás koupíme a prodáme vám ho později za fixní výhodnou cenu.

 • 1
  Vyplňte kontaktní formulář

  Dejte nám o sobě vědět základní informace a náš tým expertů zhodnotí, jak vám co nejlépe pomoci, a jakmile to bude možné, tak se vám ozve.

 • 2
  Vyberte si svůj domov snů

  S Investownem se nemusíte bát, že si jej nemůžete dovolit. My za vás nemovitost koupíme a výhodnou cenu vám zafixujeme v čase pro budoucí odkup.

 • 3
  Bydlete v podnájmu, ale už ve svém

  Nemovitost si od nás pronajmete, zatímco šetříte na její akontaci. Nejste v tom sami, pomůžeme vám i se získáním výhodné hypotéky.

Na míru přímo pro vás

Pomůžeme vám s úsporami na hypotéku

Šetřit na hypotéku je náročné. Proto jsme se v Investownu rozhodli pomoci lidem dosáhnout na vlastní bydlení rychleji a jednodušeji. Na hypotéku si s námi ušetříte postupně a cenu nemovitosti máte zafixovanou. Nemusí vás tedy trápit agresivní růst cen na realitním trhu.

Bydlete hned ve vlastním

Vyberte si svou nemovitost snů a my ji za vás koupíme. Nastěhovat se můžete hned a odkoupíte ji od nás až v momentě, kdy na to budete připraveni. Vaše odkupní cena bude výhodná a předem stanovená, takže se nemusíte bát žádných nepříjemných překvapení.

Na míru pro každého

Vaše finanční situace je jedinečná, a proto si také vyžaduje jedinečný přístup. Schválení hypotéky není jednoduchý proces, naší misí je postarat se o to, aby každý dostal férovou šanci.

Naši majitelé domů

“Všechny online kalkulačky nám ukazovaly, že na hypotéku dosáhneme nejdříve za 7 let. Díky Investownu už bydlíme ve vlastním. Jednoduše a rychle.”
Lukáš & Tereza
Praha
“Na hypotéku na byt v úžasné čtvrti, kterou jsme si vyhlídli, jsme bohužel nedosáhli. Naštěstí nám Investown i tak pomohl náš vysněný byt získat.”
Adam & Magda
Brno
Jaký je Váš příběh?
Vyplnit formulář

Psali o nás

“Cílem Investown je, aby měl každý přístup k ziskům z nemovitostí”

“Investiční služba Investown zahájila ostrý provoz”

“Otevřít realitní trh všem, a to bez nutnosti mít na účtu miliony”

“Investown nabízí řešení, jak investovat do nemovitostí již od pěti set korun”

“Start-up Investown za necelý půlrok hlásí 25 tisíc uživatelů”

Projekt Seed Starteru České spořitelny