Program navržený pro vás

Nemůžete si dovolit hypotéku? To nevadí! Díky Investownu si můžete našetřit na akontaci jednodušeji než kdy předtím. A co je na tom to nejlepší? Ve vašem novém domově můžete začít bydlet hned!

Jak to funguje

 • 1
  Vyplňte žádost

  Celý proces vám nezabere víc než 2 minuty a je zcela zdarma.

 • 2
  Nechte si schválit rozpočet

  Podle vyplněných údajů vyhodnotíme váš rozpočet na nákup vaší vysněné nemovitosti.

 • 3
  Vyberte si svou vysněnou nemovitost

  Je jedno, jestli si přejete dům nebo byt, volba je na vás. Vybírat budete sami podle vašich aktuálních možností.

 • 4
  Investown za vás zaplatí

  Zaplatíme za dům v hotovosti a uhradíme všechny poplatky, náklady na uzavření obchodu, daně a pojištění.

 • 5
  Nastěhujte se a začněte šetřit

  Nastěhujte se do svého nového domova a začněte šetřit, abyste od nás mohli brzy nemovitost odkoupit.

 • 6
  Nemovitost koupíte nebo odejdete s úsporami

  Kdykoli si můžete vybrat, zda si nemovitost za ušetřené peníze od nás koupíte za zvýhodněnou cenu, nebo se odstěhujete a své úspory si ponecháte.

Více informací

Jak probíhá podání žádosti?

Podání žádosti je zcela zdarma a zabere pouze pár minut. Nedělejte si starosti, pokud váš finanční obraz není dokonalý – chápeme, že situace v životě nejsou vždy jednoduché. Jakmile ověříme vaše příjmy a úspory, dostanete svůj domácí rozpočet schválený Investownem a můžete se pustit do výběru nemovitosti.

Z jakých nemovitostí si můžu vybrat?

Investown vám umožňuje nakupovat nemovitosti, které jsou na prodej a v rámci vašeho rozpočtu. Existuje několik výjimek, například mobilní domy či byty. S výběrem nemovitosti vám může pomoci buď váš realitní makléř, nebo vás spojíme s některým z našich. Jakmile si vyberete dům, koupíme ho.

Kdy si mohu koupit svou nemovitost od Investownu?

Nemovitost od nás můžete za zvýhodněnou cenu, kterou jsme zafixovali v čase již v době koupě, odkoupit kdykoli. Nad to si účtujeme pouze 2 % ročně. Jakékoliv další zhodnocení nemovitosti jde rovnou vám do kapsy!

Jak Investown vydělává peníze?

Investown vydělává peníze z vašich měsíčních plateb nájemného a z 2% ročního úroku. To je vše, žádné skryté poplatky. Na Investownu je jedinečné to, jak sdílíme výhody vlastnictví domu:

Ušetřete na budoucí zálohu.
Asi ¼ z každé měsíční platby jde na vaše úspory na zálohu, které se zhodnocují průměrným zhodnocením 4.5 %. Kdykoli budete připraveni, můžete tyto úspory buď použít k nákupu domu od nás, ke kterému se vám připočítává hodnota, o kterou vzroste nemovitost, nebo si je necháte vyplatit bez dalších poplatků.

Profitujte ze zhodnocení domova
Dáme vám předem stanovenou cenu, za kterou si u nás nemovitost pořídíte. I když se hodnota domu zvýší, vaši cenu to nezmění. Naopak, tím je to pro vás lepší!

Nenašli jste co jste hledali? Podívejte se na často kladené otázky

Bydlení s Investownem je právě pro vás pokud…

Máte problém našetřit na hypotéku

Hypotéky jsou drahé a našetřit na ně a přitom platit nájem rozhodně není jednoduché. S Investownem ušetříte kousek po kousku s každou měsíční platbou, navíc pro získání hypotéky můžete použít růst hodnoty nemovitosti.

Potřebujete nějaký čas, abyste si dali své finance do pořádku

Investown se dívá pouze na váš příjem za poslední 3 měsíce, což znamená, že jsme skvělou volbou, pokud jste samostatně výdělečně činní nebo jste nedávno nastoupili do nového zaměstnání a potřebujete více času na úplné zdokumentování vašeho příjmu.

Kolik vás to stojí

Celková cena se bude vždy trochu lišit na základě vašeho příjmu, úvěrové historie a finanční situace. Cílem Investownu je umožnit co nejvíce lidem bydlet ve vlastním, proto uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli.
Při nastěhovaní
Počáteční poplatek

Jednorázový poplatek činí zhruba 2% z hodnoty nemovitosti a je využit na pokrytí nákladů pro nákup.

Mám zájem
Měsíčně
Nájemné + úspory

Nájemné je odvozeno od férového tržního nájemného v dané lokalitě. Všechno nad rámec standardního nájmu se vám bude u Investownu zhodnocovat průměrným zhodnocením 4.5 % ročně na budoucí akontaci na hypotéku.

Mám zájem
Projekt Seed Starteru České spořitelny